Kurs nurkowy PszczynaZacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Pszczynie

Zacznij podwodną przygodę z naszym centrum nurkowym w Pszczynie

Nurkowanie Pszczyna  w ostatnim czasie stało się bardzo popularnym sportem. Wiele osób decyduje się na rozpoczęcie kursu nurkowania Pszczyna  po powrocie z egzotycznych wakacji, gdzie nurkowali w pięknych i ciepłych wodach oceanu. W naszym centrum nurkowym w Pszczynie możesz rozpocząć swoją wielką przygodę nurkową Pszczyna. Po jego zakończeniu zostaniesz pełnoprawnym nurkiem Pszczyna, który samodzielnie może zwiedzać morza, oceany czy jeziora. Kurs nurkowy Pszczyna  pozwoli ci na dobywanie nurkowań na głębokość 18 metrów.

Centrum nurkowe w Pszczynie szkoli nurków Pszczyna na wszystkich poziomach, dlatego po zakończeniu podstawowego szkolenia nurkowego Pszczyna  możesz kontynuować swoją przygodę nurkową podczas zaawansowanych kursów nurkowych. Kursy nurkowe Pszczyna, które odbędziesz w naszym centrum nurkowym w Pszczynie dadzą ci gwarancję, że twoje nurkowania Pszczyna  będą bezpieczne i satysfakcjonujące.

Centrum nurkowe w Pszczynie zostało wyróżnione przez najlepsze federacje nurkowe na świecie. Dlatego właśnie powinieneś rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem w naszym centrum nurkowym w Pszczynie. To co wyróżnia nas na tle innych centrum nurkowych w regionie, to korzystanie z prywatnego basenu nurkowego podczas podstawowego kursu nurkowego Pszczyna, przygotowywanie specjalnych mieszanek gazów do nurkowania w naszym centrum Gas Blender w Pszczynie oraz przeprowadzanie szkoleń dla przyszłych instruktorów nurkowania Pszczyna.

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dorosłych

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dorosłych

W naszej szkole nurkowej w Pszczynie prowadzimy kursy nurkowe Pszczyna na wszystkich poziomach. Zaczynając od podstawowego kursu nurkowego Pszczyna aż po kursy nurkowe zaawansowane, a kończąc na kursach instruktorskich. Pierwszym etapem, aby zostać pełnoprawnym nurkiem Pszczyna jest zapisanie się na podstawowy kurs nurkowy dla dorosłych w Pszczynie. Jest to kurs Open Water Diver Pszczyna , czyli w skrócie OWD. Prowadzony jest on według programu PADI Pszczyna. Szkolenie w trakcie podstawowego kursu nurkowego w Pszczynie odbywa się zgodnie ze standardami PADI. Open Water Diver jest pierwszym spośród wielu stopni nurkowych, a zarazem jednym z najbardziej popularnych stopni nurkowych.

Po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego w Pszczynie będziesz mógł wykonywać nurkowania Pszczyna partnerskie na głębokość 18 metrów oraz podejmować dalsze szkolenia specjalizacyjne. Nurkowanie Pszczyna jest sportem dla każdego, więc zarówno kobiety i mężczyźni mogą rozpocząć podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie.

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dzieci

Podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie dla dzieci

W Beskid Divers szkolimy również dzieci. Szkolenia dla dzieci, w naszej szkole nurkowej Pszczyna, prowadzimy przez cały rok szkolny. W podstawowym kursie nurkowym w Pszczynie mogą uczestniczyć dzieci, które ukończyły co najmniej 10 lat, umieć pływać oraz nie mieć żadnych problemów ze zdrowiem. Po zakończeniu podstawowego kursu nurkowego Pszczyna dla dzieci w Pszczynie przyszli młodzi nurkowie uzyskają certyfikat Junior Open Water Diver Padi Pszczyna wydawany przez międzynarodową federację nurkową PADI. Po ukończeniu kursu nurkowego Pszczyna  można odbywać nurkowania do głębokości 12 metrów. Natomiast osoby, które ukończyły 15 rok życia i mają certyfikat podstawowego kursu nurkowego w Pszczynie mogą podejmować dalsze szkolenia nurkowe Pszczyna .

Program podstawowego kursu nurkowania w Pszczynie

Program podstawowego kursu nurkowego w Pszczynie

Na podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie składa się z pięć modułów teoretycznych, pięć modułów na basenie oraz z czterech nurkowań Pszczyna na wodach otwartych. Zajęcia teoretyczne prowadzone są w formie wykładów przez doświadczonych instruktorów nurkowania. Z kolei zajęcia na basenie prowadzone są w małych grupach na prywatnym basenie nurkowym Pszczyna , który jest do naszej wyłącznej dyspozycji. Podczas podstawowego kursu nurkowego w Pszczynie na nurkowania Pszczyna na wody otwarte jeździmy na najbliższy akwen wodny, np. do Jaworzna. Nurkowania  Pszczyna na wodach otwartych mają na celu praktyczne wdrożenie umiejętności zdobytych podczas zajęć na basenie. Program podstawowego kursu nurkowego w Pszczynie jest tak skonstruowany, aby podczas zajęć teoretycznych i praktycznych opanować podstawowe umiejętności nurkowe. Podczas podstawowego kursu nurkowego w Pszczynie nauczysz się zasad nurkowania Pszczyna w pełnym sprzęcie nurkowym. Dowiesz się również jak należy go skręcać i poprawnie użytkować.

Na podstawowym kursie nurkowania w Pszczynie nasi instruktorzy nurkowania Pszczyna pokażą ci zasady planowania oraz bezpiecznego prowadzenia nurkowań. Po ukończeniu kursu nurkowego Pszczyna będziesz również wiedzieć, jak poradzić sobie w nieprzewidzianych sytuacjach.

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie?

Co zyskasz kończąc podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie?

Po zakończonym podstawowym kursie nurkowym w Pszczynie uzyskasz uprawnienia nurkowe na poziomie podstawowym Open Water Diver PADI Pszczyna. Zostaniesz pełnoprawnym nurkiem, który może nurkować w morzach, jeziorach czy oceanach. Posiadając certyfikat nurkowy Open Water Divers PADI Pszczyna  możesz wykonywać nurkowania Pszczyna partnerskie do głębokości 18 metrów, jak również podejmować dalsze szkolenia nurkowe Pszczyna , w tym także kurs zaawansowany Advanced Open Water Diver Pszczyna .

Z kolei dzieci po ukończeniu podstawowego kursu nurkowego dla dzieci w Pszczynie uzyskają certyfikat Junior Open Water Divers Pszczyna, które pozwalają na nurkowania do głębokości 12 metrów.

Kończąc podstawowy kurs nurkowania w Pszczynie możesz rozpocząć samodzielne nurkowania. Kiedy zakosztujesz przyjemności z samodzielnego nurkowania Pszczyna i zapragniesz kolejnych wrażeń nurkowych, w naszym centrum Beskid Divers w Pszczynie będziesz mógł kontynuować swój rozwój nurkowy podczas kolejnych kursów nurkowych Pszczyna. W naszej szkole nurkowej w Pszczynie możesz szkolić się również na przewodnika nurkowego. W naszym centrum nurkowym Pszczyna Beskid Divers możesz ukończyć kurs instruktora nurkowania Pszczyna . Wystarczy zapisać się na podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie i rozpocząć swoją przygodę z nurkowaniem.

Kursy nurkowe Pszczyna. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Kursy nurkowe Pszczyna. Kontynuacja szkolenia nurkowego

Po zakończonym szkoleniu Open Water Diver PADI Pszczyna możesz kontynuować szkolenia nurkowe w Pszczynie. Kursy nurkowe w Pszczynie, w naszej szkole nurkowej Pszczyna, zrealizujesz na wszystkich poziomach. W centrum nurkowym Beskid Divers w Pszczynie możesz uzyskać certyfikat Advanced Open Water Diver PADI Pszczyna. Kurs pozwoli ci poczuć się jeszcze pewniej pod wodą oraz będziesz mógł wykonywać nurkowania partnerskie do głębokości 30 metrów. Po ukończeniu szkolenia AOWD PADI możesz wykonywać nurkowania Pszczyna partnerskie z nurkiem, który posiada ten sam stopień co ty lub wyższy. Jeżeli jednak twoim marzeniem jest nurkować na głębokości większe niż 30 metrów, możesz kontynuować edukację w naszej szkole nurkowania w Pszczynie, aby otrzymać stopień Deep Water Diver PADI Pszczyna.

Trudną do nauczenia się umiejętnością nurkową jest podwodna nawigacja. Instruktorzy nurkowania Pszczyna z naszego centrum nurkowego w Pszczynie wprowadzą cię w tajniki tej sztuki podczas szkolenia Nawigacja Podwodna PADI Pszczyna . Z kolei na kursie Rescue PADI Pszczyna  będziesz mógł dowiedzieć się jak udzielić pomocy nurkowi, który ma problemy zdrowotne. Jeśli przewidujesz, że będziesz nurkować w chłodnych wodach, to dobrym pomysłem może być ukończenie szkolenia Suchy Skafander PADI Pszczyna. Natomiast jeśli twoje ambicje sięgają jeszcze dalej to, możesz rozwijać się w kierunku nurkowania wrakowego. Chcąc nurkować na wrakach musisz zapisać się na kurs Wrakowy PADI Pszczyna . Zadzwoń do naszej szkoły w Pszczynie i dowiedz się jakie inne kursy nurkowe Pszczyna  przygotowaliśmy dla ciebie.

Zapraszamy do centrum nurkowego BeskidDivers w Pszczynie

Rozpocznij przygodę z nurkowaniem już dzisiaj w centrum nurkowym Beskid Divers w Pszczynie. Zapisz się na podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie. Z nami spełnisz swoje marzenia!

Nasze biuro jest dla Was czynne codziennie w godz. 6:00 – 22:00

Zapisz się na kurs

Nie zwlekaj i zapisz się na Podstawowy kurs nurkowania OWD

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest: Centrum Nurkowe BESKID DIVERS, ul. Chełmska 5, 43-300 Bielsko-Biała. Uprzejmie informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane w celach związanych ze świadczeniem usług przez naszą Firmę oraz w celach kontaktowych. Ponadto, mają Państwo prawo do wglądu, aktualizacji, sprostowania bądź usunięcia danych osobowych oraz złożenia skargi do organu nadzoru.
Więcej informacji na temat polityki ochrony danych osobowych w naszej Firmie mogą Państwo uzyskać pod adresem: polityką prywatności

Beskid Divers to jedyne centrum IANTD NA POŁUDNIU POLSKI, autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

Beskid Divers to centrum IANTD autoryzowane 5-cio gwiazdkowe centrum PADI

 

 

Tylko u Nas Zrobisz Podstawowy Kurs Nurkowy  OWD Padi w Bielsku Białej :

W Jedynym Autoryzowanym 5 Gwiazdkowym Centrum Nurkowym PADI w woj. Śląskim

W Jedynym  Licencjonowanym  Centrum Nurkowym IANTD na południu Polski

Na prywatnym basenie z ciepłą wodą

Zajęcia basenowe maksymalnie 4 osoby na 1 instruktora nurkowania

Nurkowania na wodzie otwartej maksymalnie 2 osoby na jednego Instruktora nurkowania

Idealnie dopasowany  sprzęt nurkowy

Kurs Nurkowy przeprowadzany w dowolnych wybranych przez Ciebie godzinach 7 dni w tygodniu od 6 :00  do 22 :00

zajęcia teoretyczne i egzamin teoretyczny możesz wykonać online  na swojej kanapie w domu

Odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania odnośnie podstawowego kursu nurkowania

 

Jak bardzo muszę być sprawny fizycznie by zacząć nurkować ?

 

Aby nurkować powinniśmy dobrze cuć się w wodzie i mieć ogólnie przyjętą dobra sprawność fizyczną. Ważne badania lekarskie dopuszczające do nurkowania musimy zobaczyć na początku kursu

 

Czy muszę przejść badania lekarskie ?

 

Badania wystarczą od lekarza rodzinnego.

 

Czy muszę mieć swój własny sprzęt nurkowy  ?

 

Docelowo sytuacją idealną jest mieć swój własny sprzęt i My jako centrum chętnie ten sprzęt na własność pomożemy skompletować. Początkowo My zapewniamy całe wyposażenie na kurs (cena wliczona za kurs) , wyjątek ABC maska, rurka, płetwy

 

Czy dzieci mogą nurkować ?

 

Rodzice sami muszą podjąć świadomą decyzję czy ich dziecko powinno nurkować? Jeśli uważają, że tak podpisują szereg oświadczeń dotyczących aspektów prawnych. Standardy zaś wskazują 18 lat-kursant osobiście decyduje się na kurs lub ma ukończone15 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego. Młodzieżowe stopnie zaś wskazują ukończone 8 lat z pisemną zgodą opiekuna prawnego.

 

Gdzie się ubezpieczyć ?

 

Ważny jest zakres ubezpieczenia i jakie planujemy wykonywać nurkowania i gdzie? Najbardziej popularne ubezpieczenia dla nurków oferuje DAN i HESTIA

 

Czy są ukryte jakieś  koszty podstawowego kursu nurkowego ?

 

Nie ma

 

Gdzie odbywają się zajęcia podstawowego kursu nurkowego?

 

Część teoretyczna to głównie nauka własna; spotykamy się w naszej siedzibie aby wytłumaczyć niezrozumiałe dla kursanta elementy wiedzy i oczywiście na egzaminach. Część basenowa odbywa się na naszym prywatnym basenie w Bielsku Białej , Nurkowania to głównie krakowski Zakrzówek lub Jaworzno. Nurkowania można dokończyć również na zagranicznym wyjeździe.

 

Czy są organizowane wyjazdy nurkowe ?

 

Oczywiście! Zarówno na lokalne nurkowiska (nasi absolwenci mają stałe zaproszenie pod nasze wiaty nurkowe) jak i zagraniczne w mniej lub bardziej popularne kierunki nurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszym kalendarzem.

 

Jak głęboko będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym ?

 

Podstawowy kurs nurkowania  uprawnia do nurkowania partnerskiego na głębokość do 18m

 

Co będę potrafił po podstawowym kurie nurkowania ?

 

Absolwenci kursu podstawowego umieją bezpiecznie samodzielnie zaplanować przygotować i wykonać nurkowanie w systemie partnerskim do czego gorąco zachęcamy po zakończonym podstawowym kursie nurkowym.

 

Jakie są możliwości dalszych szkoleń nurkowych w Bielsku Białej ?

 

Możliwość kontynuacji edukacji jest szeroka, można robić specjalizacje nurkowe, które nas interesują lub robić wyższe stopnie dające nam większe uprawnienia nurkowe . Niektórych interesują nurkowania techniczne lub ratownictwo nurkowe. W naszym centrum nurkowym  możesz zdobyć wszystkie uprawnienia do instruktora nurkowania włącznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

 

Gdzie będę mógł nurkować po podstawowym kursie nurkowym , i czy będę miał z kim nurkować ?

 

W Polsce jest wiele popularnych miejsc nurkowych, czyste jeziora, zalane kamieniołomy, niektóre posiadają mniej lub bardziej rozbudowana infrastrukturę nurkową. Zagranica oferuje wiele ciekawych destynacji. Jeżeli nie masz partnera nurkowego na podstawowym kursie nurkowym  na pewno takiego poznasz ☺ Na zorganizowanych wyjazdach partnerzy wybierani są zwykle pod względem umiejętności. Generalnie nurkowanie to doskonała okazja do poznawania nowych ludzi.

 

Czy można zrobić podstawowy kurs nurkowania za granicą np. Egipt ,Chorwacja ?

 

Z nami kurs nurkowy można zrobić, dokończyć kurs nurkowania  w zasadzie wszędzie. Wyjazdy staramy się tak zorganizować, aby najlepiej „wykorzystać” dane miejsce, dlatego czasem lepiej teorię i baseny zrobić w kraju.

 

Czy egzamin jest trudny do zdania ?

 

Materiały do zajęć teoretycznych są tak stworzone, że naprawdę każdy jest w stanie przyswoić sobie wiedzę, użycie wielu mediów; quizy, pytania sprawdzające, tablice, filmy, książki sprawia, że wiedza dociera do wzrokowców, i słuchowców i innych …owców, zresztą poprawki też są dla ludzi ☺

Przy Centrum Nurkowym  Beskid Divers działa profesjonalny sklep nurkowy w  Bielsko Biała .

zobacz również nasze nne strony :

http://balonybielskobiala.pl http://balonyhelbielsko.pl    http://balonariumbielsko.pl  http://balonyzhelembielsko.pl

http://Balonybielsko.com.pl   http://bielskobalony.pl   http://sklepbalony.pl  http://heldobalonowbielsko.pl    http://pudlozbalonami.pl  http://pocztabalonowabielsko.pl  http://girlandybielsko.pl   http://dekoracjebalonowebielsko.pl http://butlazhelembielsko.pl  http://butlazhelemcom.pl

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Podstawowy kurs nurkowy Padi Bielsko Biała

Kontakt