Dlaczego właśnie centrum nurkowe Beskid Divers w Pszczynie?

Centrum nurkowe w Pszczynie jest najlepszym miejscem do rozpoczęcia swojej przygody z nurkowaniem Pszczyna . Instruktorzy nurkowania Pszczyna w naszym centrum nurkowym Pszczyna w Beskid Divers posiadają wieloletnie doświadczenie. Poświęcają się oni w 100% swojej pracy podczas szkolenia przyszłych adeptów nurkowania Pszczyna . W naszej szkole nurkowej w Pszczynie do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Podczas szkolenia nurkowego Pszczyna pokażemy ci jak planować i przeprowadzać bezpieczne nurkowania Pszczyna .

Nasze centrum nurkowe Beskid Divers w Pszczynie jest jedynym miejscem na południu Polski, które uzyskało status autoryzowanego centrum międzynarodowej organizacji nurków technicznych IANTD Pszczyna . Nasze centrum posiada również status pięciogwiazdkowego autoryzowanego centrum PADI Pszczyna  oraz PADI TecRec. Centrum nurkowe Beskid Divers w Pszczynie jest również biznes partnerem DAN Pszczyna oraz Emergency First Response Center. Wszystkie tytuły przyznane przez największe federacje nurkowe gwarantują, że zrealizujesz podstawowy kurs nurkowy w Pszczynie w jednym z lepszych miejsc na mapie regionu.

Tylko w naszym centrum nurkowym  w Pszczynie od samego początku możesz uczyć się nurkowania w suchym skafandrze Pszczyna .

W centrum nurkowania Beskid Divers w Pszczynie posiadamy bogate zaplecze sprzętowo-techniczne. Prowadzimy własną wypożyczalnię sprzętu nurkowego Pszczyna oraz sklep ze sprzętem nurkowym Pszczyna . W naszym centrum nurkowania Beskid Divers w Pszczynie nabijamy również butle nurkowe typu PCP Pszczyna oraz nabijamy  butle HP Pszczyna na 300 bar. Prowadzimy również autoryzowany serwis sprzętu nurkowego Pszczyna. Nasz serwis zadba o legalizację twojego sprzętu nurkowego Pszczyna , a także w razie potrzeby również go naprawi.