Stacjonarny sklep nurkowy Pszczyna

W naszym centrum nurkowym  Pszczyna   prowadzimy również stacjonarny sklep nurkowy w Pszczynie. Sklep funkcjonuje od 15 lat, czyli od początku działalności naszego centrum nurkowego Pszczyna. Sklep nurkowy w Pszczynie umożliwi ci wyposażenie się w niezbędny sprzęt nurkowy Pszczyna . Dysponujemy największym wyborem sprzętu nurkowego w całym regionie. Zakupisz w naszym sklepie nurkowym w Pszczynie sprzęt nurkowy dla dorosłych oraz sprzęt nurkowy Pszczyna  dla dzieci. W sklepie nurkowym w Pszczynie jest możliwość zakupu sprzętu nurkowego Pszczyna  na raty.

Przed rozpoczęciem podstawowego kursu nurkowego Pszczyna  zaleca się zakup podstawowego sprzęt nurkowego – ABC do nurkowania. Składa się na niego maska nurkowej Pszczyna, fajka nurkowej Pszczyna oraz płetwy nurkowe Pszczyna. Maska nurkowa  Pszczyna powinna idealnie przylegać do twarzy, aby podczas nurkowania Pszczyna woda nie przedostawała się nam pod maskę. Płetwy nurkowe Pszczyna także powinny być odpowiednio dopasowane do rozmiaru stopy oraz do charakteru nurkowania. Maska nurkowa Pszczyna  oraz płetwy nurkowe Pszczyna powinny być dobrane w sklepie nurkowym w Pszczynie. Instruktorzy  nurkowania Pszczyna z naszego sklepu nurkowego Pszczyna pomogą ci podczas wyboru sprzętu nurkowego. Trzecim elementem nurkowego ABC jest fajka nurkowa Pszczyna . W większości przypadków fajka nurkowa Pszczyna jest używana podczas snorkelingu oraz przed i po wynurzeniu na wodach, gdzie występuje duża fala i wiatr.

W stacjonarnym sklepie nurkowym w Pszczynie posiadamy szeroki asortyment sprzętu nurkowego Pszczyna . Dostępna jest u nas pełna rozmiarówka pianek do nurkowania Pszczyna , pianek do snorkelingu Pszczyna oraz suchych skafandrów nurkowych Pszczyna suchych skafandrów nurkowych. Zakupisz u nas również butle nurkowe Pszczyna o pojemności 12 litrów lub 15 litrów, które dla ciebie nabijemy w naszym centrum nurkowym Pszczyna. Ponadto kupisz u nas również automat do nurkowania , Pszczyna po podpięciu go do butli nurkowej Pszczyna umożliwi ci on oddychanie pod wodą. W sklepie nurkowym w Pszczynie zakupisz także jacket nurkowy Pszczyna , do niego mocuje się butle nurkową Pszczyna, a dzięki dodawaniu i odejmowaniu powietrza można regulować tempo schodzenie pod wodę. Zakupisz w naszym sklepie nurkowym Pszczyna również buty do nurkowania Pszczyna. W sklepie nurkowym w Pszczynie dostępne są również rękawice nurkowe Pszczyna, płetwy nurkowe Pszczyna , w każdym rozmiarze oraz kaptury nurkowe . Pszczyna Zakupisz u nas również balast nurkowy Pszczyna , dobrze dobrany balast nurkowy Pszczyna umożliwi ci bezproblemowe zanurzenie się w wodzie oraz utrzymanie w niej pływalności. W asortymencie sklepu nurkowego w Pszczynie znajdziesz również akcesoria nurkowe: balast nurkowy Pszczyna  komputer nurkowy Pszczyna , kompas nurkowy Pszczyna , oraz latarka nurkowa Pszczyna .

AUTOMATY ODDECHOWE
JACKETY I SKRZYDŁA KOMPUTERY NURKOWE SKAFANDRY NURKOWE MASKI I FAJKI LATARKI NURKOWE
PŁETWY
BUTLE NURKOWE
INNE
AUTOMATY REKREACYJNE JACKETY BCD LIQUIVISION SKAFANDRY SUCHE MASKI DUŻE Z AKUMULATOREM KALOSZOWE BUTLE STALOWE 12L i 15L BALAST TWARDY I MIĘKI
AUTOMATY SIDE MOUNT ZESTAW DO TWINA HEINRICHS WEIKAMP SKAFANDRY MOKRE FAJKI DO RĘKI PASKOWE BUTLE ALUMINIOWE 7L i 11L KARABINKI
AUTOMATY DO TWINA SKRZYDŁA MARES KAPTURY AKCESORIA DO MASKI PASKI DO PŁETW TWINSETY KĄPASY
AUTOMATY DO STAGE PŁYTY SUUNTO RĘKAWICE AKCESORIA AKCESORIA BUTLE DO ARGONU 0,75L i 1,5L NOŻE I EEZYCUTY
AUTOMATY DO ARGONÓWKI UPRZĘŻE SHEARWATER BUTY ZAWORY DO BUTLI BOJKI
WĘŻE AKCESORIA RĘKAWICE, MANCHETY, ZAWORY MANIFOLDY I OBEJMY KOŁOWROTKI I SZPULKI
USTNIKI OCIEPLACZE UPRZĘŻE DO STAGE 7L, 11,L TABLICZKI
MANOMETRY AKCESORIA AKCESORIA SKRZYNIE I TORBY NURKOWE
ORINGI KSIĄŻKI NURKOWE